دوست عزیزم سلام

من آرمان خرم دبیری هستم. مدیر وب سایت آرامش و ثروت از خیال تا واقعیت.

از سال ۲۰۰۰ میلادی ( ۱۳۷۸ شمسی) مطالعاتم را در زمینه کسب و کار و رشد شخصی در دبی شروع کردم. نکته ی جالب توجه برای خودم در طی سالیان متمادی ، این بود که هر زمان برای کسی کار می کردم فروش آن فروشگاه و یا آن مجموعه بشدت افزایش می یافت. با بررسی چرایی این اتفاق ، متوجه شدم که در زمینه فروش و رشد شخصی خودم ، نکاتی را رعایت می کنم که منجر به فروش بیشتر می گردد.

لذا با راه اندازی این وب سایت که آن را آرامش و ثروت از خیال تا واقعیت نامیدم ، تجربه ها و مطالعات خودم را در اختیار شما قرار خواهم داد. شما با استفاده از روش های متنوع و اثبات شده در فضای واقعی ایرانی به درجه ای از آگاهی و موفقیت می رسید که برای خودتان غیر قابل باور خواهد بود.

خوشحال می شوم در هر گام که موفقیتی را کسب کردید ، من را در جریان پیروزی خود قرار دهید. حتی شما می توانید پیشرفت و موفقیتتان را در سایت آرامش و ثروت از خیال تا واقعیت با دیگران به اشتراک بگذارید تا لذتی که شما از پیشرفت و موفقیت خود برده اید را به دیگران نیز نشان دهید تا دیگر دوستان و هموطنان ما بتوانند با امیدی بیشتر مسیر موفقیت را طی نمایند.

چشم انداز شروع این حرکت رسیدن هر ایرانی به نقطه ای از موفقیت است که لایق و علاقمند به آن می باشد. در این مسیر بزرگ و طولانی قطعا به همکاری شما بزرگواران نیز نیاز خواهم داشت.

در همین جا از تمام عزیزانی که به نحوی الگوی مناسب و موفقی در کسب و کار و رشد شخصی دارند ، تقاضا می کنم به جمع تیم آموزشی ما بپیوندند و با ارسال تجربیات خودشان به ایمیل مجموعه آرامش و ثروت از خیال تا واقعیت ، به نام خودشان تجربیات گران بهای آنها را به دیگر عزیزانمان معرفی می کنیم.

من به جامعه ایرانی و کشورم ، ایران حس تعلق خاطر فراوانی دارم و از اینکه گوشه ای از نیاز جامعه را می توانم رفع کنم بسیار خوشحال و خرسندم.

من به همراه تیم قدرتمندم تلاش می کنیم تا با ارائه بهترین و راحت ترین راهکار ها شما بتوانید بهتر و بیشتر از زندگی خود لذت ببرید. پس با ما همراه باشید.

اگر در هر مورد سوالی داشتید با مراجعه به صفحه تماس با ما سوال خود را مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن جوابگوی شما دوست عزیز باشیم.

بهترین پاسخ و جواب گویی را زمانی دریافت می کنید که در قالب شبکه های اجتماعی و ایمیل با ما در ارتباط داشته باشید. چرا که ما وقت کافی برای تجزیه و تحلیل درخواست شما را خواهیم داشت.

آرمان بی پایان / عنایت الله خرم دبیری

درباره ما

آرمان خرم دبیری