قانون جذب چیست؟ چشم هایتان را به جهانی از فرصت های بی پایان باز کنید

به عبارت ساده، قانون جذب توانایی جذب تمامی توجه ها به زندگی ما را دارد. اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن، ملیت یا اعتقاد مذهبی، همه ما از قوانینی در زندگی خود استفاده می کنیم که بر جهان حاکم است، از جمله قانون جذب. در واقع این قانون جذب است که آنچه در ذهن ما می گذرد را به واقعیت تبدیل می کند. به لحاظ اساسی تمام افکار ما به واقعیت تبدیل می شوند. اگر بر قضاوت ها و افکار منفی تمرکز کنید، اتفاقات منفی و بد در زندگی شما رخ خواهد داد و اگر روی افکار و اتفاقات مثبت و اهدافی که میخواهید بدست بیاورید مثبت متمرکز شوید، راه هایی برای رسیدن به آنها پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

به همین دلیل است که جهان چنین مکان بی نهایت زیبایی است. قانون جاذبه حاکی از آن است که هرچیزی که در ذهن خود تصور می کنید قابل دستیابی است، اگر شما اقدام به برنامه ریزی برای رسیدن به آنچه می خواهید انجام دهید.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگی است. تعداد بسیار کمی از مردم کاملا از اینکه تا چه حد از قانون جذب در زندگی روزمره خود تاثیر می پذیرند کاملا آگاه هستند. این که آیا ما قانون جذب را آگاهانه یا ناخودآگاه در زندگی خود بکار می بریم، در واقع هر ثانیه ما به عنوان آهنرباهای انسانی عمل می کنیم که افکار و احساسات، ما را به سوی خود جذب می کنند.

متاسفانه بسیاری از ما هنوز از این پتانسیلی که در وجود ما برای خلق زندگی خود وجود دارد آگاه نیستیم. در نتیجه بسیار راحت اجازه ورود افکار و اعمال منفی را به ذهن و زندگی خود می دهیم. این افکار سیگنال هایی را یه جهان هستی ارسال می کند که نهایتا احساسات و رویدادهای ناخواسته را به زندگی شما جذب می کند.

بنابراین، اطلاع از اینکه قانون جذب در زندگی ما وجود دارد باید دلیلی عالی برای خوشحالی و جشن باشد ! هنگامی که قدرت این قانون توسط شما درک شد، دیگر راز نیست. به علاوه، شما یاد می گیرید که چگونه از این قانون برای رسیدن به اهداف خود بطور موثر در زندگی روزمره استفاده کنید.

آیا قانون جذب واقعی است؟

 

قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ مورد تایید قرار گرفته است. بسیاری از زنان و مردانی که آثاری ارزشمند در این دنیا از خود به جای گذاشته اند، قانون جذب را یکی از بزرگترین قدرت های جهان دانسته اند. بسیاری از شاعران مشهور، هنرمندان، دانشمندان و متفکران بزرگ مانند شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال داده اند.

بسیاری از طرفداران امروزی قانون جذب نیز وجود دارند. اینها عبارتند از: اپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتن. علاوه بر این، با بیش از ۵٫۸ میلیون طرفدار در سراسر جهان، بسیاری از داستان های موفقیت در مورد قانون جذب وجود دارد.

بخش چالش برانگیز تصدیق و پذیرش حقیقت آنچه که قانون جذب ارائه می دهد، به رسمیت شناختن این است که هر یک از اتفاقات در زندگی، خوب یا بد، تنها توسط شما شکل گرفته است. برای بسیاری، پذیرش این مساله بسیار دردناک است، به خصوص اگر احساس می کنید که برخی از ضربه های شدید در زندگی شما یا عزیزانتان ناشی از افکار نامناسب شما بوده است.

علم پشت قانون جذب : واقعیت، نه داستان

 

تحقیقات فیزیکدانان کوانتومی در طول سال های اخیر کمک کرده تا اطلاعات بیشتری را در مورد تأثیرات باور نکردنی که قدرت ذهن در زندگی ما و جهان دارد، کسب کنیم. همچنین این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگ برای درک بیشتر نقش ذهن در شکل گیری زندگی و جهان اطراف ما مورد بررسی قرار گرفت.

این مساله مهم نیست که حتما شما به درک کاملی از فیزیک کوانتوم در پشت قانون جذب برسید. همه ما می توانیم از مزایای زیادی که این قانون سخاوتمندانه در اختیار ما قرار می دهد در زندگی خود استفاده کرده و لذت ببریم.

خوشحال باشید، زیرا جهان همیشه در کنار ماست ! هرچه بیشتر وقت خود را صرف یادگیری نحوه استفاده از قانون جذب کنید، زندگی تان سرشار از لذت های بیشتر و پررنگ تر می شود. هیچ محدودیتی وجود ندارد ! ذهن خود را باز کنید و از فراوانی طبیعی جهان لذت ببرید.

آرمان بی پایان / عنایت الله خرم دبیری

مطالب مرتبط